Bursa Nilüfer’de Bülent Karakuş öldürüldü!

Dün gece Bursa’nın Nilüfer ilçesi Çamlıca Mahallesi’nde, bir alacak-verecek meselesi nedeniyle gece kulübü işletmecisi Bülent Karakuş, 22 yaşındaki E.E. tarafından darp edildi ve başından vurularak öldürüldü. Bursa Nilüfer’de Bülent Karakuş öldürüldü!

Tartışma küfürleşmeye dönüştü

Orbit – Olayı gerçekleştiren E.E. ve arkadaşları Y.T. ve B.G. isimli şahıslar, Yıldırım’da gözaltına alındı. İddiaya göre, E.E. ile Karakuş arasında takas anlaşması yapılırken anlaşmazlık çıktı ve taraflar Çamlıca Park’ta buluştu. Tartışma küfürleşmeye dönüşünce E.E., Karakuş’u silah kabzasıyla darp etti ve sonrasında başından vurarak öldürdü. Cinayet Masası dedektifleri tarafından yakalanan zanlılar, sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Paylaştığı görüntüler ise kan dondurucu

Olayın daha önce de alışveriş yaptığı bir gayrimenkul nedeniyle çıktığı belirtilirken, zanlı E.E.’nin cinayet anlarını kaydederek sosyal medya hesabında paylaştığı görüntüler ise kan dondurucu nitelikte. Soruşturma sürerken, adli makamlar olaya ilişkin çalışmalarını sürdürmektedir.

Bülent Karakuş önce darp edildi, ardından başından vurularak öldürüldü

Bursa’da bir alacak-verecek meselesi nedeniyle yaşanan tartışmada, gece kulübü işletmecisi Bülent Karakuş önce darp edildi, ardından başından vurularak öldürüldü. Cinayet zanlısı, vahşet anlarını kaydederek sosyal medya hesabında paylaştı.

Bülent Karakuş’a ait olan son model Mercedes Maybach

Olay, dün gece saat 22.00 sularında Nilüfer ilçesinin Çamlıca Mahallesi’ndeki Çamlıca Parkı’nda meydana geldi. İddialara göre, emlakçılık yapan 22 yaşındaki E.E., bir süre önce kendi üzerinde olan daireyi gece kulübü işletmecisi Bülent Karakuş’a ait olan son model Mercedes Maybach otomobil ile takas etmeyi anlaştı. Ancak Karakuş, evi üzerine alıp aracı vermeyince anlaşmazlık yaşandı.

43 yaşındaki Bülent Karakuş öldü

E.E., gece kulübü işletmecisi 43 yaşındaki Bülent Karakuş ile Çamlıca Parkı otoparkında buluştu. Tartışma, taraflar arasında küfürleşmeye dönüşünce şiddetli bir kavga yaşandı. Bülent Karakuş, E.E. tarafından tabanca kabzası ile darp edildikten sonra başından vurularak öldürüldü.

Katiller yakalandı

Cinayet Masası dedektifleri olayı gerçekleştiren E.E. ile arkadaşları Y.T. (25) ve B.G. (21) isimli şüphelileri Yıldırım’da gözaltına aldı. E.E.’nin daha önce Bülent Karakuş ile alışveriş yaptığı ve bir gayrimenkul karşılığında otomobilini alacağı ancak anlaşmazlık yaşandığı belirtildi. Zanlının cinayet anında “Sen benim malıma nasıl çökersin? Ben sana demedim mi?” gibi ifadeler kullandığı, cinayet anlarının ise sosyal medya hesabında dehşet verici görüntülerle paylaşıldığı öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ederken, sorgusu tamamlanan 3 zanlı adliyeye sevk edildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika