Bir devir sona erdi… Flash TV kapandı Flash Haber TV açıldı…

Flash TV yayın yayına Flash Haber TV olarak devam edecek. 2021 Ekim ayından bu yana Flash TV olarak tekrar yayınlarına başlayan Flash TV’ye iki kardeşin anlaşmazlığından dolayı kayyum atanmıştı.

Geçen Mart ayında kayyum atanan Flash TV 15 Nisan itibariyle yayın hayatına son verdiğini açıkladı. Kanaldan yapılan açıklamada, Ömer Ziya Göktuğ’un vefatı sonrası ortakların anlaşmazlığa girdiği ve ulusal yayıncılık lisansının yenilenemeyerek yayınlara son verildiği duyuruldu.

Yapılan açıklamanın ardından, 16 Nisan, saat 00.00 itibariyle Flash TV yerini, Flash Haber TV’ye bıraktı.

Kanaldan yapılan açıklamada, 1992 yılından bu yana yayın hayatına devam eden kurumun, Yönetim Kurulu Başkanı ve tek imza yetkilisinin ölümü nedeniyle yönetim sıkıntısına girdiği anlatıldı.

Ortakların anlaşmazlığı dolayısıyla yayın lisansının yenilenmediği vurgulandı. Flash TV’ye gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz mesajının payaşılmasının ardından kanalın adı Flash Haber TV olarak değiştirildi.

Kanalın yeni adıyla yapılan açıklamada ise “Anayasal haber alma hakkı çerçevesinde, her fikir ve kuruma eşit mesafede, tarafsız ve özgür yayıncılık prensipleri ile dünyada ve ülkemizde gelişen olaylar, şeffaf, yalın ve doğru şekilde artık Flash Haber TV’de” ifadeleri kullanıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.