Orbit Haber

Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım yaralı halde Ambulans uçak ile İstanbul’a getirildi!

Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım yaralı halde Ambulans uçak ile İstanbul’a getirildi!
21 Ekim 2022 - 15:14

Azerbaycan’da trafik kazası geçirmişti AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım ikilisi. Yaralanan ve bakü’de tedavi altına alınan ikili ambulans uçakla İstanbul’a getirildi. Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım yaralı halde Ambulans uçak ile İstanbul’a getirildi!

Binali Yıldırım nasıl kaza yaptı?

  AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım nasıl kaza yaptı? İBB belediye Başkan adayı olan Binali Yıldırım ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ın içerisinde bulunduğu otomobil Azerbaycan’da kaza geçirmişti. Bir süre Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de tedavi gören Yıldırım ve Ayrım bugün içinde ambulans uçak ile İstanbul’a getirildi. Atatürk Havalimanı’na inen ambulans uçağı İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İlinin Emniyet Zafer Aktaş ve AK Parti’nin İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe birlikte karşıladı. Ambulans uçaktan yaralı şekilde alınan Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım kendileri için hazır bekletilen ambulansla Başakşehir’deki Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne götürüldü.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com