Besim Tibuk Ali Babacan’a konuştu: DEVA Partisi izlenmeli

Eski Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Besim Tibuk, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA Partisi) Genel Başkanı Ali Babacan’ın Bi’ Kahve programına katılarak DEVA Partisi için oy istedi. Besim Tibuk Ali Babacan’a konuştu: DEVA Partisi izlenmeli

ANAP ve DYP’lilerin DEVA Partisi’ni izlemeleri gerek

Orbit – Tibuk, yeterince taraftarı olsa DEVA Partisi’nin iktidara gelebileceğini belirterek, eski ANAP ve DYP’lilerin DEVA Partisi’ni izlemeleri gerektiğini söyledi. Orta sağda birleşecekleri parti olarak DEVA Partisi’ni öneren Tibuk, hürriyetçi bir parti olarak ülkeyi pislikten çıkarabileceklerini ifade etti. Besim Tibuk, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın programına katılarak DEVA Partisi için oy istediğini açıkladı.

Türkiye için temiz bir gelecek

Tibuk, eğer yeterli sayıda taraftarı olsaydı, DEVA Partisi’ni iktidara getirebileceğini belirtti. Aynı zamanda, Türkiye için temiz bir gelecek oluşturabilecek bir parti olarak DEVA Partisi’ne oy vermeleri için Liberal Demokrat Parti’ye çağrıda bulundu. Ancak, bu şanslarının olmadığını ve belki 30-40 bin genç seçmenin DEVA Partisi’ne destek verebileceğini söyledi. Ayrıca, eski ANAP ve DYP üyelerini DEVA Partisi’ni izlemeye ve birleşmeye çağırdı. Bu parti, ülkeyi pislikten çıkarabilecek bir parti olarak orta sağda yer alıyor. Besim Tibuk’un ifadeleriyle, DEVA Partisi’nin Türkiye’nin sorunlarına çözüm olabilecek özgürlükçü bir parti olduğunu vurgulamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.