Orbit Haber

Bakan Varank’tan Ekrem İmamoğlu’na Rize soruları: Otobüste CHP logosu neden yok?

Bakan Varank’tan Ekrem İmamoğlu’na Rize soruları: Otobüste CHP logosu neden yok?
05 Mayıs 2022 - 23:33

Sanayi ve teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ramazan bayramı boyunca Artvin’den Trabzon’a kadar Doğu Karadenizde mtiginler düzenleyen Ekrem İmamoğlu’nu hedef alarak bazı sorular sordu.

Bakan Mustafa varank, Ekrem İmamoğlu’nun kendini CHP’den ayrı tuttuğunu, parti aday göstermese bile Cumhurbaşkanlığına aday olabileceğini ima etti.

 

“Otobüste neden CHP logosu yok?”

Sanayi ve teknoloji Bakanı Varank “İstanbulun belediye başkanı; NEDEN Rizede miting yapar? NEDEN partisinin logo ve otobüsünü kullanmaz? Zarar ettiği iddiasıyla öğrenci biletine bile zam yapan İETT’nin otobüsünü kendisi için tâ Rizeye NEDEN yollar? diye soramayanlar Belediye hakkında neden yazdığımı soruyor…” ifadelerini kullandı.

Bir kullanıcı Bakan Varank’a, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Belediye başkanıyken Siirt’te düzenlediği mitingi hatırlattı.

 

“Erdoğan Partisi için Siirt’e gitti”

Bakan Mustafa Varank ona verdiği yanıtta, “Partisinin Siirt’teki çalışmalarına destek olmak, partisinin bayrağı altında, partisinin kurduğu kürsüde konuşmak için gitti. İETT otobüsüne kocaman Recep Tayyip Erdoğan yazdırıp, Siirt’e gönderip üzerine çıkıp nutuk mu atmış? Aradaki farkı anlamak için dâhi olmaya gerek yok…” cümlelerini kurdu.

 

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com