Orbit Haber

Bakan Soylu’dan İmamoğlu’na PKK’lı çalışan yanıtı: Polisi tehdit edemezsin!

Bakan Soylu’dan İmamoğlu’na PKK’lı çalışan yanıtı: Polisi tehdit edemezsin!
30 Nisan 2022 - 19:40

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt veren Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı. Haddini bil diye seslenen Bakan Soylu, twitterdaki paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

 “Demedi demeyin”

İstanbullu 3 yıldır yanan, şoförsüz yürüyen araçları; kar altındayken balıkçıda kalkan yiyen, işinden çok tatilde olan beceriksizleri gördü. 3 yıldır İstanbul’da gevezelikten başka hiçbir iş yapmayan tarihin en kötü belediye başkanı ! Devlet de Millet de HDPKK ile koyun koyuna olanı affetmez. Teröristin de ona yataklık yapanın da peşindedir. Teröristi yattığı yatağından da yanından da alırız. Demedi demeyin.

“Teröristi kaçırtsa mıydın?”

İBB’ye işe aldığı teröristi, yakalamamızdan şikayetçi yüzsüz! Türk Polis Teşkilatı’na teröristi yakaladığı için iftira atan cahil; sana haber verselerdi de, ortakların HDPKK’ya ispiyonlayıp, teröristi kaçırtsa mıydın?

“Büyükelçilerle yaptığın peşkirciliğe benzemez haddini bil”

İBB’deki teröristi yakaladıkları için Emniyet Teşkilatı’nı yargılanmakla tehdit eden kendini bilmez; cezaevindeki suçluların, katillerin, darbecilerin, FETÖ’cülerin, Demirtaş’ların Kavala’ların sevicisi, bu iş büyükelçilere yaptığın peşkirciliğe benzemez. Haddini bil.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com