Bahar Öztan bir kez daha kansere yakalandı! Bayram Öztan için moral fırsatı oldu

Kemal Sunal ile oynadığı ortadirek Şaban filminde yıldızı parlayan Yeşilçam’ın en güzellerinden Bahar Öztan daha önce 3 kez yendiği kansere bir kez daha yakalandı. Bayram boyunca ailesiyle birlikte olan bahar Öztan kelimenin tam anlamıyla moral depoladı.

ortadirek Şaban

Bahar Öztan Kemal Sunal ile birlikte ortadirek Şaban filminde rol almış başarılı bir öğrenci aynı zamanda arap şeyhinin yeğeni rolünü üstlenmişti. Daha önce 3 kez kanser olup, bu hastalığı 3 seferde de yenen Bahar Öztan yeniden kanser illetine yakalandı. Hemen tedavisine başlanan Bahar Öztan, gamzeli güzel olarak Yeşilçam’a damgasını vurdu.

Bahar Öztan’ın kanser olması, sevenlerini derinden üzdü. Kolon kanseri teşhisi konulan Bahar Öztan, tedavisinin de gayet iyi bir şekilde gittiğini dile getirdi.

Bahar Öztan nerede yaşıyor?

Türk sinemasına altın harflerle kazınan Bahar Öztan, son zamanlarda gözlerden uzak bir hayat yaşamayı seçti. Bodrum’da gözlerden uzak huzur içinde yaşadığını söyleyen Bahar Öztan evladı Yiğit Çolak ile birlikte bir otel satın alarak oteli işletiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.