Orbit Haber

Babasıyla babaannesini dövdü, o anları sosyal medyadan yayınladı

Babasıyla babaannesini dövdü, o anları sosyal medyadan yayınladı
23 Nisan 2022 - 16:24

İzmi Narlıdere’de kan donduran bir olay yaşandı. Bir genç hem babasını hem de babaannesini acımasızca darp edip, o anları utanmadan sosyal medyada paylaştı.

İzmir’in Narlıdere ilçesinde bir kişi, babası ve babaannesini darp edip, dehşete düşüren o anları sosyal medya hesabında paylaştı. Şüpheliyi görüntülerden tespit eden polis ekipleri, zanlıyı kıskıvrak yakaladı.Narlıdere ilçesinde yaşayan bir kişi, yaşlı baba ve babaannesine şiddet uyguladığı, küfür ettiği anları sosyal medya hesabından paylaştı. Sosyal medyada hızla yayılan ve tepki çeken görüntülerin ardından şüpheliyi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlattı. Görüntülerden kimliği tespit edilen Y.G., Narlıdere İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, ilçedeki adresinde yakalandı. Gözaltına alınan Y.G.’nin psikolojik sorunları olduğu öne sürüldü.   Sağlık durumları iyiBirlikte yaşadıkları Y.G. tarafından darp edildikten sonra videoya alınan şüphelinin babası ve babaannesinin ise sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan zanlının emniyetteki işlemleri sürüyor.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com