Orbit Haber

Armağan Çağlayan Sigara kullanımını açıkladı: Günde…

Armağan Çağlayan Sigara kullanımını açıkladı: Günde…
22 Kasım 2022 - 23:28

Armağan Çağlayan’ın Akciğer kanseri olması sevenlerini üzüntüye boğdu. Tedaviye başlayacağını duyuran Armağan Çağlayan’ın sigara kullanımı yuh dedirtti. Armağan Çağlayan Sigara kullanımını açıkladı: Günde…

Armağan Çağlayan sigara miktarı yuh dedirtti!

Armağan Çağlayan’ın instagram’daki resmi hesabından yaptığı akciğerinde kitle tespit edildiği ve bu kitlenin kanser olduğu şüphesi üzerine Armağan Çağlayan’ın sigara kullanım oranı merak konusu oldu. Armağan Çağlayan’ın sigara ile olan ilişkisini bir türlü kesemediği yakın dostları tarafından son derece bilinen bir gerçek. Bu kapsamda Armağan Çağlayan’ın sigara kullanma oranı internette tepki çekti. Armağan Çağlayan’ın sigara miktarı yuh dedirtti. Armağan Çağlayan’ın sigarayı fazla kullanmasına düşmanlarından çok dostları üzüldü.

Armağan Çağlayan günde kaç sigara içiyor?

Armağan Çağlayan’ın sosyal medyadkai İnstagram platformunda yer alan resmi hesabından yaptığı, akciğerinde bir kitle oluştuğu ve doktorların yaptıkları inceleme sonucunda bu kitlenin kanser olma ihtimalinin yüksek olması nedeniyle sigara kullanımıza bağlı akciğer kanseri olması şüphesi noktasındaki açıklaması bütün sevenlerini üzüntüye boğdu. Sevenleri Armağan Çağlayan günde kaç sigara içiyor? sorusunu birbirine sormaya başladı. Ancak Armağan Çağlayan aslında kullandığı sigara miktarı konusunda bir röportajını hayranlarını üzecek miktar söylemişti.

Armağan Çağlayan günde kaç paket sigara içiyor?

Armağan Çağlayan geçmişte yorumcu olarak katıldığı popstar yarışmasında yarışmacılara yönelik sert eleştirileri ile tepkilerin odağıı olsa da vakir geçip, çeşitli programlarla yeniden ekranlara çıkınca izleyiciler tarafından sevilen bir karakter olmayı başarmıştı. Armağan Çağlayan, popstar yarışmasında yaptığı yorumlar nedeniyle nedamet hissettiğini yani, pişmanlık duyduğunu dile getirmişti. Son olarak ünlü isim Armağan Çağlayan’ın akciğer kanserine yakalanması sevenlerini iki kat üzdü. Armağan Çağlayan’ın günde kaç paket sigara içiyor? sorusuna yanıt arayan sevenleri her gün 3 paket sigara içmesi sonrasında üzüntüye boğuldu.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com