Orbit Haber

Ankara’da Sedat Ayçelik öldü! Feci trafik kazası Sedat Ayçelik’i öldürdü!

Ankara’da Sedat Ayçelik öldü! Feci trafik kazası Sedat Ayçelik’i öldürdü!
05 Kasım 2022 - 22:29

Sedat Ayçelik, Ankara’da, arabasıyla yolda sol şeritte seyir halindeyken aracı bozulunca arızalanan otomobilinden indi. Bu sırada arkadan gelen bir kamyonetin kaza ile çarpması sonucu hayatını kaybetti. Ankara’da Sedat Ayçelik öldü! Feci trafik kazası Sedat Ayçelik’i öldürdü!

Sedat Ayçelik İstanbul Yolu Sincan yol ayırımında öldü

Orbit – Sedat Ayçelik, Ankara’da, otomobilinden indiği sırada kamyonetin çarpması sonucu yaşamını yitirdi. Kaza, saat 11.30 sıralarında İstanbul Yolu Sincan yol ayırımında meydana geldi. Sedat Ayçelik’in kullandığı 06 U 3240 plakalı otomobil, sol şeritte seyir halindeyken arıza yaptı.

Sedat Ayçelik’e kamyonet çarptı

Ayçelik’e, otomobilden indiği sırada arkadan gelen Mehmet Karakış yönetimindeki kamyonet çarptı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, kamyonet ile otomobil arasında sıkışan sürücü Ayçelik’in hayatını kaybettiği belirlendi. Ayçelik’in cesedi, yapılan incelemeden sonra adli tıp morguna kaldırılırken, kamyonet sürücüsü gözaltına alındı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com