Amber Heard’ın Johnny Depp’i Elon Musk ile aldatma görüntüleri: Asansördeki güvenlik kamerası videosu

Amber Heard ile Johnny Depp’in boşanma davası devam ederken, Depp Elon Musk ile eşi Amber Heard’ın ilişkiye girdikten sonra asansöre binme görüntülerini yayınladı.

Amber Heard’ın Elon Musk ve James Franco ile aldatma videoları

Ünlüler Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki savaş: Denemeleri ve zorlu ilişkileri hakkında bilmeniz gereken her şey.

İnternete girip Johnny Depp ile Amber Heard arasındaki davanın nasıl gittiğini görmemek elde değil. Her iki hikayenin de yeni yeni öğrendiğimiz tarafları var, aktör bu özel sayı için aldığı geri tepme nedeniyle birkaç büyük işini kaybetti. Oysa Amber Heard birkaç istisna dışında pek başarılı olmadı.

Bu, Depp tüm suçlamalardan suçlu bulunursa Heard’ın tüm bu parayı ortadan kaldırmayı planladığı 100 milyon dolarlık bir dava ama Johnny’nin de eski ortağına zarar verebileceği birçok yolu var. Belki de Depp’in lehindeki en bariz kanıt, AMber’in iki büyük ünlüyle olan ilişkisidir. Aktörün savunması, aktrisin gece geç saatlerde Elon Musk ile “toplantıları” olan jüriye görüntülerini gösterdi.ve James Franco.

Amber Heard, Depp iftira davasının ikinci gününden sonra mahkemeden ayrıldı

Her iki ünlünün de duruşmaya çıkıp ifade vermesi bekleniyordu, ancak büyük olasılıkla hiçbir gösteri olmayacak. Depp’in lehine, bu adamların her ikisinin de, aktör Amber Heard ile evliyken bu ilişkilere sahip oldukları kanıtlandı. Kanıtları daha da ileri götürmek için, asansör görüntülerinde aktrisin kıyafetlerinin olmadığı ve sadece bir battaniyeyle örtülü olduğu anlar var. Musk’a fiziksel bir yakınlık gösteriyor ve aynısını Franco’ya da yapıyor ama ılımlı bir şekilde yapıyor. Bu yeni kanıt, Heard’ın Depp’e sadakatsiz olduğunu kanıtlıyor ve suçlamalarının çoğu bunun için boşa gidebilir. Ancak Depp’ten Heard’e yeni duymaya başladığımız daha da suçlayıcı suçlamalar var.

Depp’e fiziksel şiddet uygulayan Heard’di

Duruşma henüz ilk aşamalarında olmasına rağmen, Amber Heard’ın Depp’e yönelik fiziksel taciz iddialarının doğru olup olmadığını netleştirmek için güçlü bir savunma var. Oyuncuyu savunan avukatlar ekibi, bunu kariyerini ilerletmek için yaptığında ısrar ediyor, ancak iddialarına ilişkin herhangi bir somut kanıt göstermediler.

James Franco: Öğrencilerle yattım ve bu yanlıştı

Hollywood’da erkekler Me Too hareketi nedeniyle kadınlara cinsel veya fiziksel saldırıda bulunmakla suçlandıklarında, yaşadığımız dönemler için oldukça zararlı olduğunu unutmayın. Heard’in Musk ve Franco ile birlikte çekilmiş videosu, Depp’e karşı açılan bu davayı kazanmak için her şey hakkında yalan söylüyor olabileceğinin bir başka kanıtı. Oyuncu söz konusu olduğunda, bu davayı kazanmak adını anında temizleyecek ve Heard’ı hikayenin kötü adamı olarak bırakacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.