Xiaomi Servis Modu nasıl açılır?

Telefon onarımı esnasında gizliliğinizi korumanız için bakım modunu kullanabilirsiniz. Xiaomi Servis Modu nasıl açılır?

Xiaomi telefon bakım modu nasıl açılır?

Orbit – Bakım modu, huawei telefonlarda vardır. Ancak xiaomi telefonlarda da kullanılabilir. Geçici olarak fabrika ayarlarını geri yükleyerek kişisel verilerinizi gizler ve ifşa olmasını engeller. Bakım modu etkinleştirildikten sonra, fotoğraflar, e-postalar, notlar, kişiler, mesajlar, ödeme ve sosyal medya uygulamaları gibi kişisel verileriniz gizlenir ve kimse tarafından görüntülenemez. Sadece önceden yüklenmiş uygulamalar görüntülenirken, üçüncü parti uygulamalar saklanır.

Xiaomi Bakım modu güvenilir mi?

Bakım modu güvenilirdir, verilerinizi şifrelemek için güvenlik algoritmaları kullanır ve anlık kurtarma özelliği sayesinde verileriniz hızla geri alınabilir. Bakım modunu kullanmak için cihazınızın desteklediği bir uygulama veya ayar kullanmanız gerekmektedir. Yapmanız gereken genellikle destek uygulamasını açmak, hızlı hizmetler veya benzer bir bölüme geçmek, bakım modunu etkinleştirmek ve cihazı yeniden başlatmaktır. Bakım modunu devre dışı bırakmak istediğinizde, açılır menüyü açarak bakım modunu kapatmanız ve kilit ekranı parolanızı girmeniz gerekmektedir. Bakım modu özelliği genellikle HUAWEI telefonları ve tabletlerinde EMUI 8.0 ve üzeri sürümlerde bulunmaktadır.

Gelelim Xiaomi servis modu nasıl kullanılır?

Xiaomi telefonlarda ikinci alan var. İkinci alnı kullanıp, birinci alanı kapatırsanız ve bu şekilde servis teknisyenine telefon verilirse, birinci alan şifreli olur. Ve teknisyenler bu size özel olan alana giremezler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.