Nevşin Mengü’den Pakistanlı tacizci açıklaması: Komiklik olsun diye çekiyorlar falan demedim

Son dönemde sığınmacılara yönelik “Türkiye’de kalmalılar” yönünde yaptığı açıklamalarla tepki çeken Nevşin Mengü, son videosunda yaklaşık 15 dakikayı sığınmacı konusuna ayırdı.

Konunun siyah ile beyaz kadar net olmadığını belirten Nevşin Mengü, gri bir konu olduğunu belirterek, her yönüyle düşünülmesi ve sağduyu ile yaklaşılması gerektiğinin altını çizdi.

Milletin tepkisinin, sığınmacıdan ziyade kayıtsızlık ve kontrolsüzlüğe olduğunu savunan Mengü, pakistanlı tacizci konusuna girmedi.

Sosyal medyada ise Avukat Tuğba Abacı isimli bir kullanıcı “Nevşin Mengü’nün kadınlarının kalçasının çekilip tiktoka koyulmasını komiklik yapmak olarak açıklamaya çalışmasını şok içinde dinliyorum” ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/AvTugbaAbaci/status/1515082137694834693?s=20&t=q2JNeyHcs6jbOJfUcacWYw

Paylaşım 10 binlerce etkileşim alınca Nevşin Mengü açıklama yapmak zorunda kaldı.

Mengü, “Elbette Pakistanlılar komiklik olsun diye kalça çekiyor falan demedim. Fakat bence Tuğba hanım söyleneni anlama yetisi olmadığından değil, başka bir amaçla bunu yapıyor. Kimi insanların söylediklerini çarpıtıp hedef haline getirmek, bir tür toplumsal infiali körüklemek istiyorlar” ifadelerini kullandı.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.