Orbit Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ümit Özdağ’ı hedef aldı: Hayvandan daha aşağı bir adam

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ümit Özdağ’ı hedef aldı: Hayvandan daha aşağı bir adam
05 Mayıs 2022 - 18:26

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son günlerin en tepki çeken konusu olan kaçak göç konusunda kendisine eleştiriler yönelten Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı muhatap almayacağını belirterek “bu hayvandan aşağı bir adamdır” ifadelerini kullandı.

 

 

 

“Dönmeleri için şartlar yeterli değil”

Sığınmacı konusunda Türkiye’nin fedakarlık yaptığını belirten Süleyman Soylu, sığınmacıların ülkelerine dönmesi için şartların yeterli olmadığını söyledi.

Süleyman Soylu hayvandan aşağı video:

 

“ABD IŞİD’i çıkarttı”

ABD’nin IŞİD gibi terör örgütleriyle Suriye’de huzur bırakmadığını vurgulayan Bakan Süleyman Soylu, Suriyelilerin Türkiye’den başka sığınacakları bir ülke olmadığını dile getirdi.

“Hayvandan aşağı biridir. Bu kadar basit”

Ümit Özdağ’ın sığınmacılara ilişkin politikası sorulan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun tansiyonu yükseldi. “Onu muhatap olmam, toplantıyı terk ederim” diyen Süleyman Soylu, Ümit Özdağ’ı kast ederek “Hayvandan aşağı bir adam. Bu kadar basit. Soros çocuğudur ve istihbarat çocuğudur. Adam yerine koymam” ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com