Hayri sert kayaya çarptı! Camdaki Kız dizisinde Laz Kızı Hayri’yi öldürdü!

Camdaki Kız dizisi, Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında yer alıyor. Hayri sert kayaya çarptı! Camdaki Kız dizisinde Laz Kızı Hayri’yi öldürdü!

Nalan ve Hayri’nin aşkı, Laz Kızı’nın hikayeye dahil olması

Orbit – Dizide Nalan ve Hayri’nin aşkı, Laz Kızı’nın hikayeye dahil olması ile birlikte sarsıntıya uğramıştı. Son bölümlerde Hayri’nin Laz Kızı tarafından yaralanarak yere yığılması, izleyicileri büyük bir şaşkınlığa uğrattı. Peki, Camdaki Kız Hayri öldü mü? Diziden ayrıldı mı?

Hayri Laz Kızı tarafından bıçaklandı

Camdaki Kız dizisinin 81. bölümünde, Hayri’nin Laz Kızı tarafından bıçaklandığı görüldü. Kanlar içinde yere yığılan Hayri, çocukları ve eşi Türkan’ın gözyaşları arasında hayatını kaybetti. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, Hayri’nin öldüğü haberini verdi.

Hayri karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı

Hayri karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise henüz netlik kazanmadı. Ancak, Hayri’nin ölümü ile birlikte dizinin bundan sonraki bölümlerinde Nalan karakterinin nasıl bir yol izleyeceği de merak konusu oldu.

Hayri karakteri, Laz Kızı tarafından bıçaklanarak öldü

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabında da Hayri karakteri, Laz Kızı tarafından bıçaklanarak hayatını kaybediyordu. Dizinin senaristleri de bu olayı kitaba uygun olarak ele aldıklarını belirttiler.

Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’in performansı

Camdaki Kız dizisi, Türk televizyon tarihinde önemli bir yere sahip. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanından uyarlanan dizi, izleyicilerden büyük bir ilgi görüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise başarılı isimler yer alıyor. Özellikle Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik’in performansı, izleyiciler tarafından büyük bir beğeni ile karşılanıyor.

Camdaki Kız dizisinin 81. bölümünde Hayri karakteri ölmüştür

Sonuç olarak, Camdaki Kız dizisinin 81. bölümünde Hayri karakteri ölmüştür. Cihangir Ceyhan’ın diziden ayrılıp ayrılmayacağı ise henüz netlik kazanmamıştır. Ancak, dizinin bundan sonraki bölümlerinde Nalan karakterinin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.