Orbit Haber

Bahçeli’nin bayram mesajında Akşener’e gönderme: Garabet yuvası

Bahçeli’nin bayram mesajında Akşener’e gönderme: Garabet yuvası
30 Nisan 2022 - 13:59

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bayram mesajında Meral Akşener “kahrolsun istibdat yaşasın hürriyet” sözlerine gönderme yaptı, “Kendi istibdat anlayışlarını ve ilkesiz arayışlarını görmeden, tarihi yalancı şahit yerine koyan garabet yuvaları milli ve ahlaki yıkımın damgalı müellifleridir.” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli, “Bayramımız birdir, bayrağımız birdir, kıblemiz birdir, kaderimiz birdir, has bahçemiz olan devletimiz ve milletimiz birdir.” diyerek, “Türk milletinin hayat ve varlık haklarına musallat olan melun çevrelerin milli birlik ve kardeşlik gücüyle etkisiz hale getirileceğine, bayramın mehabet ve muhabbet iklimiyle gücümüze güç ekleneceğine inancım tam ve eksiksizdir” ifadelerine yer verdi.

MHP Lideri Meral Akşener’in salı günü grup toplantısında ettiği sözlere gönderme yaparak “Tarihten husumet çıkarıp aziz ceddimizi karalamak isteyen sorumsuz ve küstah zihniyetlere karşı el ele, gönül gönüle mukabele etmek durumundayız. Kendi istibdat anlayışlarını ve ilkesiz arayışlarını görmeden, tarihi yalancı şahit yerine koyan garabet yuvaları milli ve ahlaki yıkımın damgalı müellifleridir” ifadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli mesajını, “Nerede yaşıyorsa yaşasın, yurt içinde ve yurt dışında hayatın yükünü omuzlamış değerli vatandaşlarımın, büyük Türk milletinin, Türk-İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı muhabbetle tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” sözleriyle tamamladı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com