Al Paçino 82 yaşında 3. kez baba oluyor… İşte 29 yaşındaki sevgilisi!

Ünlü oyuncu Al Pacino, 82 yaşında olmasına rağmen üç kez daha baba olmaya hazırlanıyor. Al Paçino 82 yaşında 3. kez baba oluyor… İşte 29 yaşındaki sevgilisi!

Noor Alfallah’ın 8 aylık hamile olduğu doğrulandı

Orbit – 29 yaşındaki sevgilisi Noor Alfallah’ın 8 aylık hamile olduğu doğrulandı ve birkaç hafta içinde Pacino’nun dördüncü çocuğu dünyaya gelecek. Al Pacino, önceden de babalığın kendisi için büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu ifade etmişti.

Noor Alfallah ile 2022 yılından beri romantik bir ilişki içinde

Oscar ödüllü oyuncu, Noor Alfallah ile 2022 yılından beri romantik bir ilişki içinde olduğu düşünülüyor. İkili, 2022 Nisan’ında bir yemek sırasında kameralara yakalanmış ve bir ilişki içinde oldukları dedikoduları ortaya çıkmıştı. Alfallah, daha önce de Sir Mick Jagger ve milyarder Nicolas Berggruen ile ilişki yaşadığı biliniyor.

Al Pacino’nun Noor Alfallah’dan birkaç hafta içinde çocuğunun dünyaya geleceğini doğruladı

Al Pacino’nun üç çocuğu daha önce var ve babalık rolünü çok sevdiği ve çocuklarının hayatında aktif bir rol oynamanın kendisi için önemli olduğunu dile getirdi. Sözcüsü, Al Pacino’nun Noor Alfallah’dan birkaç hafta içinde çocuğunun dünyaya geleceğini doğruladı. Bu haber, dünya genelinde hayranlarını şaşırtırken, Al Pacino’nun yine de babalık sevgisinden vazgeçmediğini gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.