Ruhun duymaz 4. bölüm full izle!

“Ruhun Duymaz”, O3 Medya tarafından üretilen ve yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in üstlendiği romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir. Ruhun duymaz 4. bölüm full izle!

Ruhun duymaz senaryosunu kim yazdı?

Orbit – Senaryosunu Ayşe Üner Kutlu kaleme almıştır. Dizinin ilk bölümü 24 Temmuz 2023 tarihinde yayınlanmıştır.

Ruhun duymaz oyuncuları kimler?

Başrollerini Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız paylaşmaktadır. Burcu Özberk dizide Ece Çetinel karakterini canlandırmaktadır, Şükrü Özyıldız ise Onur Karasu karakterine hayat vermektedir.

Ruhun duymaz karakterler ve isimleri

Diğer oyuncu kadrosunda Tuğrul Tülek (Civan Koral), Aslı Sümen (Hilal Koral), Şehsuvar Aktaş (Müfit), Zuhal Gencer (Handan Koral) ve Ülkü Duru (Ayla) gibi isimler yer almaktadır.

“Ruhun Duymaz” dizisi hangi kanalda?

Bu bilgileri göz önünde bulundurarak, “Ruhun Duymaz” dizisi, romantik komedi türünde olan, Aytaç Çiçek’in yönettiği ve Ayşe Üner Kutlu’nun senaryosunu yazdığı, başrollerini Burcu Özberk ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı, O3 Medya imzalı bir Türk televizyon dizisidir.

Ruhun duymaz Burcu Özberk seks sahnesi

Ayrıca, oyuncu kadrosunda Tuğrul Tülek, Aslı Sümen, Şehsuvar Aktaş, Zuhal Gencer ve Ülkü Duru gibi isimler de yer almaktadır. Not: “Ruhun Duymaz” dizisinin içeriği veya bölümleri hakkında spesifik bilgi verilmemiş, sadece genel bilgiler sağlanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.