Orbit Haber

MHP’nin Mersin Mitingi ne zaman? MHP Mersin Mitingi nerede olacak?

MHP’nin Mersin Mitingi ne zaman? MHP Mersin Mitingi nerede olacak?
23 Kasım 2022 - 19:41

MHP’nin geçtiğimiz hafta gerçekleşen Samsun mitinginin ardından bir sonraki mitingin tarihi ve adresi de belli oldu. Devlet Bahçeli’nin Samsun’dan sonraki miting durağı Mersin olacak. Peki MHP’nin Mersin Mitingi ne zaman? MHP Mersin Mitingi nerede olacak?

MHP Mersin Mitingi ne zaman?

MHP Genel Merkezi tarafından, MHP’nin miting takvimine yönelik Devlet Bahçeli’nin bir sonraki durağının neresi olacağının bilgisi verildi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın MHP Mersin Mitingi ne zaman? sorusunun yanıtını da basınla paylaştı. Buna göre MHP Mersin mitingi 18 Aralık 2022 tarihinde düzenlenecek.

18 Aralık 2022 MHP Mersin Mitingi nerede?

18 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşecek olan MHP Mersin Mitingi için Mersin Valiliği tarafından alan belirlendi. Böylelikle MHP Mersin Mitingi nerede düzenlenecek sorusunun da cevabı netleşmiş oldu. Buna göre MHP’nin 18 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşecek mitingi için Mersin Valiliği, Mersin Cumhuriyet Meydanı’nı tahsis etti.

MHP Merin Mitingine hangi iller katılacak?

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın imzalı açıklamada “18 Aralık 2022 tarihinde Mersin ilimiz merkez olmak üzere “Antalya, Adana, Osmaniye, Hatay” il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” Temalı 9. Açık Hava Toplantımız gerçekleştirilecektir.” ifadeleri kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com