Gelinim Mutfakta 15 Eylül 2023 Puan durumu!

Bugün, 15 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen Gelinim Mutfakta programında yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Gelinim Mutfakta 15 Eylül 2023 Puan durumu!

Merve ile Ezgi, 16 puanla günün birincisi oldu

Orbit – Yarışmanın sonunda Merve ile Ezgi, 16 puanla günün birincisi oldular. Ancak çeyrek altını alacak olan gelin, kura sonucu Merve oldu. Miyase ise 9 puanla günün sonuncusu oldu.

kriterlere göre puanlar

Pazartesi günleri ekrana gelen Gelinim Mutfakta programında, yarışmacılar birbirinden lezzetli yemekler yaparak jüri üyelerinden puan almaya çalışıyorlar. Programın sunucusu Nursel Ergin, yemeklerin lezzeti ve sunumu gibi kriterlere göre puanlarını veriyor. Yarışmanın sonunda ise en yüksek puana sahip olan yarışmacı günün birincisi oluyor.

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Pazartesi Puanları

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Ezgi, bugünkü puan durumunda merak edilen isimler arasında yer alıyor. Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Pazartesi Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, Ezgi’nin alacağı puanlar da merakla bekleniyor.

Program hakkında daha fazla bilgi

Eğer program hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, ilgili tarihlere özel haberlerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Gönül Erurul

Kaynanalar arasında kendi gelinin bulamayan Gönül Erurul, bu hafta başında gelinin bulup ona beş puan vermek isterken, Tuğba’nın yarışmaya iskelet getirip, kendi kaynanası olarak ilan etmesi, Gönül’ün sinir olmasına neden oldu.

Geçtiğimiz hafta finalinde, gerek çeyrek altını, gerekse bilezikleri alan Sevilay ve Miyase, bu haftaya da iyi puanlar alarak başlamak istiyor. Bunun için de Miyase, bugün 15 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

15 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu – Miyase

Hafta başında Tuğba Erurul’un kaynanasında şikayet edip, yarışmaya farklı bir kaynana ile devam etmek istediğini duyurdu. Kendi yerine başka bir kaynana geldiği gören kaynana Gönül ise şu sözleri sarf etti. İşte kaynana Gönül’ün o sözleri;

“Bulsun beşleri, versin beşleri yeni annen!”

Sözleri ile kaynana Gönül, Tuğba’ya beş puan vermeyeceğini açıkça dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

 16 Mayıs Salı Gelinim Mutfakta Puanları hakkında bilgi almak

Tuğba Ertuğrul geçtiğimiz Perşembe gün aldığı çeyrek altınla birlikte çeyrek hasretine son verdi. Bu hafta bilezikleri kazanabilmek için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda birinci olmak ve bu hafta verilecek olan tüm çeyrekler ile bilezikleri kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta Tuğba ile Kaynanası Gönül

Hafta başında kaynana Gönül ile gelini arasında ki yaşanan bu olaydan dolayı, ikilinin arasında haftanın ilk bölümünde açılırken, bu durumu fırsata çevirmek isteyen rakipleri ise günün yemeğine odaklanmaları, dikkatlerden kaçmadı.

Merve Tekin, Tuğba geldikten sonra performansında ciddi bir düşüş yaşadı. Artık Tuğba ve Miyase’ye karşı üstünlük kurmak isteyen Merve Tekin, bugün Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Puanlama sırasında, en yüksek puanları almak için harekete geçti.

15 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Miyase Türkel, gününü birincisi olup çeyrek altını alırken, aynı zamanda haftanın birincisi olup, yedi altın bileziği kanan isim oldu.

Ezgi ile birlikte eleme potasına düşen Tuğba, bir daha bu durumu yaşamak istemediği için bugün Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Pazartesi puanlaması sırasında, en yüksek puanı almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü, 15 Mayıs 2023 Pazartesi günü başlayacak. Bu haftanın final bölümü ise 19 Mayıs Cuma günü ekrana gelecek. Birazdan Nursel Ergin’in vereceği, 15 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile bu haftanın ilk puanlaması başlayacak. Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Pazartesi puan durumu sonucu da kaynanaların ve sunucunun vereceği puanlama neticesinde, %100 netlik kazanacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan ve hafta finalinde Tuğba ile en düşük puanları paylaşan Ezgi, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçtiler.

Yarışmacıların hafta başında bir tek istediği var. Oda haftanın ilk bölümde en yüksek puanları alıp, eleme potasında uzaklaşmak. 15 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da birinci olan gelin, eleme potasından bir adım uzaklaşacak.

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Pazartesi Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Merve ile Kaynanası Türkan

Hafta finalinde birinci olmak kadar, hafta başında birinci olmanın kendi açısında getirdiği bazı avantajlar var. İşte o avantajlardan bir kısmı;

Eleme potasında uzaklaşmak
Bileziklere ilk günden bir adım yaklaşmak
Bu hafta verilecek ilk çeyreği elde etmek
Kendisini ilk günden itibaren kanıtlamak
İlk gün birinci olmak
Rakiplerine puanlama açısından fark atmak
Yedi bilezik için iddiasını ortaya koymak
Haftanın ilk çeyrek altınını kazanmak
Bilezikler için ilk hamleyi yapan gelin olmak
İlk günden iddiasını kanıtlamak
Çeyrek altın kazanarak yarışa başlamak
Yukarıda ki avantajları elde etmek isteyen yarışmacılar, bugün 15 Mayıs Pazartesi puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçtiler.

15 Mayıs Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 15 Mayıs Pazartesi günü en yüksek puanı kim aldı? Tuğba Erurul bugün kaç puan aldı? Bugün çeyreği kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.