Gelecek Partisi grup hazırlığında: Ak Parti bize Milletvekili versin!

Gelecek Partisi Milletvekili Selçuk Özdağ Türkiye Büyük Meclisi’nde yeni bir parti grubu kurmay düşündükler açıkladı. Gelecek Partisi grup hazırlığında: Ak Parti bize Milletvekili versin!

Altıncı grup için çalışıyoruz

Orbit – Yapmış olduğu basın toplantısındancı grubu Gelecek partisi olarak grup kurmak istediklerini ifade eden Özdağ, grup kurmanın iktidarın hatalarını daha rahat bir şekilde dile getirebilmeleri için fırsatlar sunduğunu vurguladı. Şimdi beş siyasi parti grubu bulunmasına rağmen altıncı grubu kur için çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Özdağ, ayrıca 38 milletvekiliyle birlikte çalışmalarını sürdürler belirtti.

Henüz net bir bilgi vermedi

Gelecek, Saadet ve DEVA Partisi dahil olmak üzere farklı partilerden milletvekillerinin bir araya geldiği bu grup, Türkiye’nin yaşadığı farklı sorunlarına karşı çözüm önerileri sunmayı hedefliyor. Partileri ve komisyonların çalışmalarını sürdürdüğü belirtilirken, grup üyeleri arasında hangi partilerden milletvekilleri bulunacağı konusunda henüz net bir bilgi vermedi. Özdağ, grup kurulması konusunda isimlere takılmak yerine çözüm önerilerinin paylaşılmasına öncelik verdiklerini söyledi. Bununla birlikte, Adalet ve Kalkınma Part’nden birkaili verilmesi durumunda Gecek’n üüncü bir parti grubu kurabileceğini de dile getirdi.

Selçuk Özdağ: Can Atalay serbest bırakılmalı

Özdağ ayrıca Tür İşiisi Milletvek seçilen Av. Can Atalay’ın tahliye edilmesi için Meclis Başkanlığı’n deveesi gerektiğini söyledi. Atalay’ın cezaevinden erken çıkarılması için edenzdağ, milletvekilliğinin kendisine verilmesi gerektiğini savundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.