Orbit Haber

Elazığ’da Minik Can’ı Başhekim Yusuf Kenan Aydın Kurtardı!

Elazığ’da Minik Can’ı Başhekim Yusuf Kenan Aydın Kurtardı!
12 Kasım 2022 - 1:04

Elazığ’da bu akşam nefes borusuna yediği şeker kaçan 2 buçuk yaşındaki Can adlı minik çocuk hastaneye kaldırıldı. Özel hastanenin acil servisinde, o sırada orada olan Başhekimin müdahalesi ile kurtarılan Can hayata döndü. Elazığ’da Minik Can’ı Başhekim Yusuf Kenan Aydın Kurtardı!

Emdiği şeker nefes borusuna kaçtı

Orbit – Olay, Elazığ merkez Fevzi Çakmak Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 2 buçuk yaşındaki Can, emdiği şekerin nefes borusuna kaçması sonucu fenalaştı. Can’ın fenalaştığını gören ailesi, yoldan geçen bir araçla çocuğu, özel bir hastanenin acil servisine götürdü.

Başhekim Dr. Yusuf Kenan Aydın tarafından kurtarıldı

Minik Can, o esnada acil serviste bulunan Başhekim Dr. Yusuf Kenan Aydın tarafından yapılan müdahaleyle yeniden hayata döndürüldü. Başhekim Dr. Yusuf Kenan Aydın’ın soğukkanlı ve başarılı müdahalesiyle Can’ın kurtarılma anı hastanenin güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedilirken, çocukları hayata dönen aile büyük sevinç yaşadı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com