DEVA Partisinde fatura İstanbul’a kesildi: İl Başkanı Erhan Erol istifasını açıkladı!

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erhan Erol, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Erol, istifa dilekçesinde, demokrasi mücadelesinde kendisine yol arkadaşlığı yapan İstanbul’un mavi yeleklilerine teşekkür etti. DEVA Partisinde fatura İstanbul’a kesildi: İl Başkanı Erhan Erol istifasını açıkladı!

Erol, partinin kuruluşundan bu yana demokrasi ve özgürlükler için mücadele etti

Orbit – Erhan Erol, DEVA Partisi’nin kurucu üyeleri arasında yer alıyor ve partinin İstanbul İl Başkanlığı görevini yürütüyordu. Erol, partinin kuruluşundan bu yana demokrasi ve özgürlükler için mücadele ettiğini belirtti.

Gördüğüm lüzum üzerine İstanbul İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum

Erol, istifa dilekçesinde, “Gördüğüm lüzum üzerine İstanbul İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Demokrasi adına yapmış olduğum mücadelemde bana yol arkadaşlığı yapan İstanbul’un mavi yeleklilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi, 2019 yılında Ali Babacan tarafından kurulmuş bir siyasi parti

DEVA Partisi, 2019 yılında Ali Babacan tarafından kurulmuş bir siyasi parti. Parti, demokrasi, hukukun üstünlüğü, insan hakları ve özgürlükler gibi konulara odaklanıyor. Parti, 2023 yılında yapılacak olan genel seçimlerde de milletvekili adayları göstermeyi planlıyor.

Erhan Erol’un istifası

Erhan Erol’un istifası, DEVA Partisi’nin İstanbul’daki çalışmaları açısından önemli bir gelişme olarak değerlendiriliyor. Ancak, partinin il yönetimi tarafından yapılacak yeni atamalarla birlikte çalışmalarına devam edeceği belirtiliyor.

  • Anahtar kelimeler
  • deva

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam engelleyici sebebiyle sitemizi görüntüleyemiyorsunuz. Lütfen kapatın ve tekrar deneyin.