Orbit Haber

Büyükçekmece’de taciz iddiası sonrası kavga, kavga sonrası silahlı saldırı!

Büyükçekmece’de taciz iddiası sonrası kavga, kavga sonrası silahlı saldırı!
02 Ekim 2022 - 13:55

İstanbul Büyükçekmece’de akıllara durgunluk veren bir hadiseler zinciri meydana geldi. İddiaya göre Zübeyir V. Işık ailesinin yeğenini taciz etti. Sonrasında ise olaylar gelişti. Büyükçekmece’de taciz iddiası sonrası kavga, kavga sonrası silahlı saldırı!

Zübeyir V’ye dayak atıp kaydettiler

İstanbul Büyükçekmece’de , Yücel Işık ve ailesi, yeğenlerini taciz ettiğini öne sürdükleri Zübeyir V.’yi darp etti ve o anları sosyal medya hesaplarında paylaştı. Bunun üzerine sinirlenen Zübeyir V., Işık ailesinden 5 kişiyi pompalı tüfekle vurdu.

Tacizde bulundu

Çakmaklı Mahallesi’nde geçtiğimiz perşembe günü iddiaya göre, Yücel Işık ve ailesi, yeğenlerine tacizde bulunduğunu öne sürdükleri Zübeyir V.’yi 3 farklı yerde darp etti. Aile fertlerinden Ferdi Işık, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Ferdi Işık ve Mücahit Tekel’e pompalı tüfek ile ateş

Olaydan sonra annesinin evine taşınan Zübeyir V. eşyalarını almak üzere kendi evine gitti. Evde Yücel Işık’ı arayarak tehdit eden Zübeyir V., konuşmak için eve gelen Ferdi Işık ve Mücahit Tekel’e pompalı tüfek ile ateş etti. Saldırıda Ferdi Işık ve Mücahit Tekel yaralandı.

Saçmalar Emriye Işık’a ve yeğenleri Sinem Işık’a isabet etti

Zübeyir V. evden dışarı çıktığında bu kez de sağa sola ateş etti. Saçmalar bu sırada anne Emriye Işık’a ve yeğenleri Sinem Işık’a isabet etti. Silah seslerini duyarak gelen Yücel Işık da saçmaların isabet etmesi sonucu hafif şekilde yaralandı.

Polis ekipleri Zübeyir V.’yi gözaltına aldı

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatan polis ekipleri Zübeyir V.’yi gözaltına aldı.

“Bu böyle kalmayacak”

O anları anlatan Yücel Işık şu sözlerle aktardı: “Pazartesi günü yeğenimi taciz ediyor. Yeğenim gelip durumu bize bildirdi. Bunun üzerine onunla bir tartışma yaşadık, kavga ettik. Perşembe günü beni aradı dedi ki, ‘Bu böyle kalmayacak’. Ondan sonra uyudum. Saat 04.30 gibi şahsı gördüm, tartışma yaşadık. Daha sonra işten gelen abim konuşmak için evine gidiyor. Evinde abime bir el ateş ediyor. Sonra ben koştum. Abimin bir tanesi yerde yatıyor. Anneme vuruyor, annemi de kurşunluyor. Annem şu an hastanede, ameliyattan çıktı. Sonra benim peşimden koştu. 5 kişiyi indiriyor. Sonra kaçıp gidiyor.”

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com