Orbit Haber

Amasra’daki maden kazasından kurtarılan Taner Şen günler sonra öldü!

Amasra’daki maden kazasından kurtarılan Taner Şen günler sonra öldü!
04 Kasım 2022 - 19:51

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medyadan paylaşım yaparak, kalbi durmuş şekilde Bartın’dan getirilip Çam ve Sakura hastanesinde tedavi altında olan Maden İşçisi Taner Şen’in öldüğünü duyurdu. Amasra’daki maden kazasından kurtarılan Taner Şen günler sonra öldü!

30 Yaşındaki maden işçisi Taner Şen öldü

orbit –  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İstanbul’da tedavi gören maden işçilerinden 30 yaşındaki Taner Şen’in hayatını kaybettiğini bildirdi. Koca paylaşımında, “Bilindiği gibi Bartın’dan getirilip, İstanbul’da tedavi altına alınan hastalarımızdan biri taburcu edilmiş, biri ise önceki gün yoğun bakımdan servise alınmıştı. Halen 3 hastamız yoğun bakımda. Birinin durumu ciddiyetini koruyor. Bartın’daki maden kazasında kalbi durmuş olarak hastaneye ulaştırılıp, hayata döndürülen hastamız tüm çabalara rağmen vefat etti. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi yoğun bakımındaki tedavi 3 haftadır sürüyordu. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com