Orbit Haber

55 Yaşındaki efsane başgardiyan Birol Aydın Samsun’da öldü!

55 Yaşındaki efsane başgardiyan Birol Aydın Samsun’da öldü!
05 Kasım 2022 - 23:54

Emekli baş gardiyan Birol Aydın55 yaşındaydı. İkamet ettiği Samsun’da öldü. Birol Aydın’ın kardeşi Şaban Aydın da Birol Aydın’dan bir gün önce 44 yaşında öldü. 55 Yaşındaki efsane başgardiyan Birol Aydın Samsun’da öldü!

Samsun’da Şaban Aydın öldü

Orbit – Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi’nde güvenlik görevlisi Şaban Aydın (44)Samsunda çalıştığı hastanede kalp krizi sonucu yaşamını yitirmişti. Ağabeyi emekli baş gardiyan Birol Aydın’da (55) kardeşinin vefatından bir gün sonra geçirdiği kalp kriz sonucu yaşamını yitirdi.

Başgardiyan Birol Aydın Samsun’da öldü

Emekli baş gardiyan Birol Aydın Samsun’da, kardeşi Şaban Aydın vefatından bir gün sonra yaşamını yitirdi. Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi’nde güvenlik görevlisi olan Şaban Aydın, 2 Kasım’da mesai yaptığı sırada kalp krizi geçirdi. Aydın, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirmişti.. Aydın’ın cenazesi, Ordu’nun Gülyalı ilçesine bağlı Mustafalı Mahallesi’nde perşembe günü defnedildi.

Şaban Aydın öldü

Şaban Aydın’ın ağabeyi, emekli baş gardiyan Birol Aydın ise kardeşinin cenazesinden 1 gün sonra evde rahatsızlandı. İhbar üzerine gelen sağlık görevlileri yaptığı kontrolde Aydın’ın da kalp krizi geçirdiğini belirledi.

Birol Aydın öldü

Ambulansla hastaneye kaldırılan Birol Aydın, yolda yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.
Birol Aydın, bugün öğle vakti Meliha Hatun Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından kardeşinin yanında toprağa verildi

Sitemizde yayınlanan haberler telif ile korunmaktadır. Haberleri kopyalamayınız.

PartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHattiPartnerHatti.comPartnerHatti.com