2023 Netflix Abonelik Ücreti Kaç TLOldu ? Netflix Aylık Üyelik Ücreti Yeni Zam Sonrası Ne Kadar Oldu?

Netflix Üyelik Ücreti 2023

Netflix aylık üyelik ücreti 2023 yılında yapılan zam sonrası temel paket  63,99 Türk lirası olurken, standart paket 97,99 Türk lirası, özel paket ise 130,99 Türk lirası oldu.

Temel Plan Aylık: 63,99 TLStandart Plan Aylık: 97,99 TLÖzel Plan Aylık: 130,99 TL

Temel Plan Üyelik Ücreti ve İçeriği

Aylık ücret 63,99 TLAynı anda izleyebileceğiniz ekran sayısı: 1İçerik indirebileceğiniz cihaz sayısı: 1Sınırsız dizi ve film izleme hakkıDizüstü bilgisayar, televizyon, telefon veya tablette izleyebilme imkanı vardırHD ve ultra HD mevcut değildir.

Standart Plan Üyelik Ücreti ve İçeriği

Aylık ücret 97,99 TLAynı anda izleyebileceğiniz ekran sayısı: 2İçerik indirebileceğiniz cihaz sayısı: 2Sınırsız dizi ve film izleme hakkıDizüstü bilgisayar, televizyon, telefon veya tablette izleyebilme imkanı vardırHD mevcutUltra HD mevcut değildir.

Özel Plan Üyelik Ücreti ve İçeriği

Aylık ücret 130,99 TLAynı anda izleyebileceğiniz ekran sayısı: 4İçerik indirebileceğiniz cihaz sayısı: 4Sınırsız dizi ve film izleme hakkıDizüstü bilgisayar, televizyon, telefon veya tablette izleyebilme imkanı vardırHD ve ultra HD mevcuttur.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Netflix’in resmi web sitesine gidin,Çıkan ekranda kendinize en uygun olan planı seçin ve ardından“Devam Et” seçeneğine tıklayın,E-posta adresinizle birlikte kendinize ait bir şifre belirleyin.Kendinize uygun bir ödeme yöntemi seçin.İzlemeye başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberi Paylaş:

Son dakika